Atsiliepimų rašymo taisyklės

Atsiliepimų rašymo taisyklės

Visi norintys gali palikti atsiliepimą apie skrydį skyrelyje „Atsiliepimai“.

Atsiliepimai apie oro bendroves Tickets.lt oro bendrovių reitinge tai tiesioginis kelias į grįžtamąjį ryšį su oro bendrovių atstovais. Jūsų pastabos ir poreikiai bus matomi oro bendrovių atstovams, kurie yra suinteresuoti teikiamų paslaugų kokybės gerinimu. Jeigu skrydžio metu įvyko ginčas, jums paprašius informacija bus perduota oro bendrovės atstovams, bus atliktas vidaus tyrimas ir jūs busite informuotas apie jo rezultatus.

Kaip patašyti atsiliepimą?

 1. Pasirinkite oro bendrovę iš reitingo.
 2. Pasirinkite puslapį „Atsiliepimai“ - „Palikti atsiliepimą“ ir rašykite mums!
 3. NAUJA! Dalinkitės skrydžio nuotraukomis - pridėkite nuotraukas prie pastabų.

Taisyklės

 • Jeigu rašote apie ginčą, įvykusį skrydžio metu, ir situacija reikalauja vidaus tyrimo atlikimo oro bendrovėje ir jos atstovų atsakymų pateikimo, nurodykite savo užsakymo numerį.
 • Prie pastabos galite pridėti keletą nuotraukų. Reikalavimai nuotraukoms: formatas jpg / png / jpeg / gif, dydis iki 3Mb.
 • Pastabos skelbiamos tinklalapyje po patikrinimo dėl kenkėjiško turinio, trunkančio nuo kelių minučių iki kelių dienų. Jeigu palikote pastabą savaitgalį, ji bus paskelbta kitą darbo dieną.
 • Pastaba turi būti susijusi tik su pasirinkta oro bendrove. Pranešimai kitomis temomis neskelbiami.
 • Rašydami pastabas jūs sutinkate su Tickets.lt paslaugų sutarties sąlygomis.
 • Jeigu jūsų pranešimas atitinka keliamus reikalavimus jis bus paskelbtas. Jeigu jis bus pripažintas kenkėjišku, arba draudžiamu, tinklalapio administratorius jo neskelbs.
 • Skundai dėl nepaskelbtų tinklalapyje pranešimų nepriimami.
 • Priimti ir paskelbti pranešimai ir pastabos dėl oro bendrovių teikiamų paslaugų rodomi puslapiuose „Informacija apie oro bendroves“ - „Atsiliepimai“.

Asmeninių duomenų saugumas

Atsiliepimo formoje nurodykite vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą.
Kontaktiniai duomenys bus naudojami Tickets.lt bendrovės ir oro bendrovės atstovų grįžtamajam ryšiui (jei reikės).
Mes užtikriname, kad jūsų duomenys nebus įtraukti į „brukalų“ siuntimo sąrašą. Naudotojo elektroninio pašto adresas tinklalapyje rodomas nebus.