Raskite ir palyginkite pigius skrydžius.
Kelionės su pelnu

Lėktuvo bilietai
Viešbučiai
RefundAvia
Telegram

Privalumai Tickets.lt

Pagalba klientams visais pirkimo etapais

Mes esame pasirengę teikti konsultacijas visais klausimais, susijusiais su lėktuvo bilietų pirkimu ir kitomis paslaugomis interneto svetainėje Tickets.lt 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų operatoriai atsakys jums rusų ir anglų kalbomis. Kreipkitės į mūsų Klientų aptarnavimo tarnybą su klausimais dėl rezervacijos, apmokėjimo, lėktuvo bilietų pakeitimų ir tvarkaraščių.

Pigūs lėktuvo bilietai

Rezervuokite pigius lėktuvo bilietus mūsų interneto svetainėje. Mes bendradarbiaujame su 750 oro bendrovių ir esame pajėgūs rasti pigiausią bilietą bet kokia kryptimi. Paieškos sistema operatyviai apdoroja jūsų užklausas ir pateikia visus turimus skrydžius. Pasirinkite patogų skrydį ir mokėkite mažiau su Tickets.lt.

Pirmas nepriklausomas oro bendrovių reitingas

Prieš pirkdami lėktuvo bilietus, susipažinkite su pirmuoju nepriklausomu oro bendrovių reitingu, sudaromu pagal mūsų keleivių atsiliepimus. Gaukite informaciją apie vežėją iš pirmų lūpų – skriskite su geriausiais. Pridėkite savo atsiliepimą po skrydžio ir įvertinkite aptarnavimo lėktuve lygį.

Mokėjimų internetu saugumas

Jūs galite būti tikri, kad jūsų asmens informacija yra saugi Visi interneto svetainės Tickets.lt mokėjimo puslapiai patikimai apsaugoti. Jūsų duomenys ir banko kortelės numeris perduodami užšifruoti ir serveryje nesaugomi. Pirkite bilietus saugiai!